Easy Branches network real-time page visitors launch date 16 th Dec 2016 --- --- ---

Starting Date : May 20 2017

"Kontaktų vakarai" UTENOJE

3 views

Location

Vero Cafe J. Basanavičiaus g. 49A, Utena LT

Date and time

Start Date : May 20 2017 15:00 Europe/Vilnius
Ending Date : May 20 2017 17:00 Europe/Vilnius

Description

Pirmasis "Kontaktų vakarų" renginys UTENOJE!!!
Labai džiaugiamės galimybe organizuoti vis populiarėjančius "Kontaktų vakarus" ne tik Vilniuje ir Kaune, tačiau ir UTENOJE!!!
Renginiai skirti ne tik ieškantiems naujų kontaktų ar pažinčių, bet ir tiems, kas nori turiningai praleisti vakarą su įdomiais žmonėmis arba tiesiog pasiklausyti motyvuojančios kviestinio svečio istorijos.


Klausimus galite siųsti: info@kontaktuvakarai.lt arba rašyti Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/kontaktuvakarai/.

Kaip vyksta "Kontaktų vakarai".

"Kontaktų vakarus" sudaro dvi dalys:


-pirmoje dalyje savo patirtimi dalinasi įdomūs žmonės, kurie papasakoja apie savo sėkmės kelią, tai gali būti verslininkai, menininkai, sportininkai ir kiti visuomenės veikėjai (45-60 min.), galite užduoti ir savo klausimus.


-antroje "Kontaktų vakarų" dalyje pasilieka atrinkti dalyviai, kurie turės galimybę po 5 minutes susipažint bei pabendrauti su kiekvienu žmogumi, o suradus bendrų interesų pasikeisti kontaktais ir vėliau pratęsti pokalbį. Tai reiškia, kad dalyvaudami antroje dalyje jūs garantuotai užmegzite naujų pažinčių. Dalyviai gali patvirtinti, kad pradžioje bendrauti su nepažįstamais žmonėmis gali pasirodyti sunkoka, tačiau įveikus išankstinius nusistatymus viskas tampa labai paprasta, dalyviai taip įsijaučia bendraudami, kad net nenori eiti namo :-) (antra dalis trunka apie 60min.) 


Pristatymo video su dalyvių atsiliepimais galite pamatyti: https://www.youtube.com/watch?v=Qoo-VSJ22AI

Pirmoje dalyje dalyvauti gali visi norintys, renginys NEMOKAMAS, reikia tik užsiregistruoti paspaudžiant nuorodą apačioje. 


Norintys dalyvauti antroje dalyje, registracijos formoje NEPAMIRŠKITE užpildykite skiltį "Kodėl noriu dalyvauti "Kontaktų vakarai" renginyje?". Pirmenybė taikoma labiausiai motyvuotiems žmonėms, vėliau dalyviai atrenkami eilės tvarka, todėl paskubėkite registruotis. Gegužės 17d. atrinktus dalyvius informuosime atsiųsdami pakvietimą į antrą renginio dalį.

Laiko liko visai nedaug, o vietų skaičius ribotas, todėl pasinaudokite galimybe! Praplėskite savo pažįstamų ratą, tai geriausias būdas rasti naują draugų, užmegzti verslo kontaktų ar sutikti bendraminčių, su kuriais galėsite turiningai leisti laiką.

It's not who you know, it's WHO KNOWS YOU.


Dalyvaujame LOGIN apdovanojimuose ir kiekvienas Jūsų balsas mums labai svarbus, norime, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie šį renginį ir turėtų galimybę susipažinti su įdomiais žmonėmis bei praplėsti savo pažįstamų ratą: http://login.lt/lt/apdovanojimai/nominacijos/work/137

Laikas: 2017 05 20 - 15:00h. (šeštadienis)


Vieta:J. Basanavičiaus g. 49A, Utena, Vero Cafe.Daugiau informacijos apie projektą "Kontaktų vakarai".

IKI SUSITIKIMO!
"Kontaktų vakarai" UTENOJE at

Vero Cafe

J. Basanavičiaus g. 49A, Utena

Other Events in Utena Lithuania

Software Development Conference
Wed, Nov 15 2017 9:00 am timezone Europe/Vilnius
Konstitucijos pr. 20, 09308 Vilnius Lithuania
Kids Hack Day Vilnius
Sat, Aug 12 2017 10:00 am timezone Europe/Vilnius
Vilnius Lithuania
ISTQB® Foundation Exam and Training Course (CTFL) - Vilnius
Mon, Jul 24 2017 9:30 am timezone Europe/Vilnius
J. Jasinskio g. 15, Vilnius Lithuania